Sipariş ve Teslimat

Sipariş, kargo ve teslimat ile ilgili birçok sorunuzun cevabı bu sayfada yer almaktadır. Diğer sorularınız için  iletişim formumuz aracılığı, e-posta veya telefon ile de bizlere ulaşabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar? 

Türkiye geneline tüm gönderiler …… kargo ile yapılmaktadır. Kargo ücreti …. TL'dir. Kıbrıs'a, gönderimi yapılmamaktadır. 

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek? 

Satın aldığınız ürünler içerisinde stokta olan ürünler en geç 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargonun size ulaşma süresi ortalama 2 gündür.

Siparişimi nasıl takip edebilirim? 

  • Hesabım menüsünde yer alan Siparişlerim bölümünden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz. 
  • Siparişiniz Hazırlanıyor: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlandığını belirtir.
  • Ürününüz Kargoya Verildi: Paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim? 

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.

Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım? 

Sipariş numaranızı belirterek bize durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz telefon ile de bizlere ulaşabilirsiniz.


Teslimatla ilgili önemli bilgiler

  • Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.
  • Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.
  • Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.
  • Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.
  • Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler (iç çamaşırı, kulaklık, bijuteri, vb.), kozmetik ürünler, elektronik kişisel bakım ürünleri hijyenik sebeplerle iade edilememektedir.

1 dakika önce   Hümel Endustriyel Güvencesiyle